Kamyon Ehliyeti-Bilgi İçin 444 3 021

Hakkımızda

Aydın Sarı Sürücü Kursu bünyesinde, uzun yılların verdiği bir deneyimle çıkmış olduğumuz bu yolda, sizin de yolunuzu en doğru şekilde bulabilmeniz için size rehberlik etmeye devam etmekteyiz. Verdiğimiz kurs eğitimleriyle gerek küçük vasıtalar gerekse ağır vasıtalar için yeterliliğinizi üst düzeye çıkarmaktayız. 1989 yılında başladığı eğitimlerini bir aile şirketi prensibi altında yürüterek, sizleri de bu ailenin içerisinde görmekten hep mutluluk duymaktayız. Kursumuz, ehliyetlerinizi en uygun koşullarda ve fiyatlandırmalarda alabilmeniz için eğitimlerini ve faaliyetlerini titizlikle yürütmektedir.

Verdiği eğitimlerde olduğu kadar kendi işleyişinde de şeffaf olmaya özen göstererek, sizler için fiyatlandırma politikalarını da açık bir şekilde belirtmektedir. Her kurs (C sınıfı ehliyet, kamyon ehliyeti gibi) için detaylı olarak sürücü kursu fiyatlarını açık bir şekilde beyan edilmektedir. Fiyatlandırma hakkındaki genel bilgilendirmelerin ve şeffaflığın yanı sıra yine hangi ehliyet kursunun sizin için neden gerekli olduğunu da açık bir şekilde anlatmaktadır. Genel olarak akaryakıt taşımacılığı ve dağıtımı konusunda faaliyet gösteren Aydın Sarı markası, turizm ve seyahat sektörlerinde de kendisini göstermektedir. İşin içerisinde bulunmuş olmanın da vermiş olduğu tecrübe İstanbul sürücü kursu veren yerler arasında kamyon ehliyeti ve sürücü belgeleri konusunda Aydın Sarı’yı daha cazip kılmaktadır.

Teorik anlamda yakalanan başarıyı pratiğe de dökerek en iyi eğitimi vermeyi amaçlayan sürücü kursumuz, sizlerin trafiğin içerisinde daha duyarlı ve dikkatli bireyler olmanızı amaçlamaktadır. Bu bağlamda hem dikkatsizlik ve duyarsızlıkları önleyerek, olası problemlerin ve kazaların da önüne geçmiş bulunulmaktadır. Bu işin içerisinde yıllardır bulunan ve işinin ehli profesyonel bir kadro tarafından verilen C sınıfı ehliyet ve CE sınıfı ehliyet kursu eğitimleriyle 40 bini aşkın kişinin eğitimi sürücü kursumuz tarafından verilmiştir. Kamyon ehliyeti, otomobil ehliyeti, C sınıfı ehliyet,src belgeleri, psikoteknik belgesi gibi temel konularda eğitimler alarak siz de istediğiniz belgelere en sağlıklı şekilde kursumuz tarafından sahip olabilirsiniz. Kursumuz şeffaflık politikası gereği yine sizlere bu kurslar için gerekli belgelerin neler olduğunu, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini ve gereken şartları en açık şekilde belirtmektedir. A1, A2, B, C, D, E ve H sınıfı direksiyon eğitimlerinizi de son model araçlar bünyesinde alabilirsiniz. Ehliyet sınıflarından size uygun olanı seçerek siz de bünyemizde eğitim alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin esas tutulduğu ve 30 kişilik klimalı rahat sınıflar eşliğinde, gerek teknolojinin vermiş olduğu rahatlıklardan gerekse simülatör ile donatılmış gelişmiş eğitim sisteminden ehliyet kursu bünyesinde faydalanabilirsiniz.

Aydın Sarı Sürücü Kursu

Kursumuz Bünyesinde Kamyon Ehliyeti, Tır Ehliyeti, Otobüs Ehliyeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra Src Belgesi ve Psikoteknik Belgesinde Yetkili Kurumuz. Her türlü Src Belgesi ve Psikoteknik Belgesini kursumuzdan alabilirsiniz.

Simülatörlü Eğitimi

simülatör eğitimi

Başarı İçin Doğru Kurs

Başarıya giden yolda eğitim aldığınız ortam, çevre faktörleri ve eğitmenler çok önemlidir. Eğitiminiz süresince ve ehliyetinizi aldıktan sonra trafik kurallarına riayet ederek aracınızı kullanmanız ve her şeyden değerli olan canınızı ve canları sorunsuz bir sürüş içerisinde varacakları yere ulaştırmanız en öncelikli hedefimiz ve bunu gerçekleştirmekte sürücü kursu olarak bizim başarımız olacaktır.

Şirinevler Maydanı Meriç sk. Toyak iş Merkezi Giriş Kat no:11/D Bahçelievler - İSTANBUL
Telefonlar
444 3 021 - ( 0212 ) 503 25 25 - (0212) 504 04 04 - ( 0212 ) 551 04 44

Menu Anasayfa