Kamyon Ehliyeti-Bilgi İçin 444 3 021

Kamyon Ehliyeti Ücreti

Gerek nakliye işleri söz konusu olsun, gerekse ticari amaçlar bütün bunlar için temelde ihtiyacınız olan şeylerden bir tanesi lojistiktir. Lojistik ihtiyaçların karşılanabilmesi içinse bir araç ve o araca ait bir ehliyetinizin bulunmasıdır. Değişen ehliyet şartları veya istenilen niteliklerin sizde bulunmaması ise sizleri kurs arayışına çıkaracaktır. Sürücü kursları sizin kamyon ehliyeti almanızı daha kolay bir hale getirerek, gerekli prosedürleri rahatça aşmanızı sağlamaktadır. Elbette bütün bunlardan önce sürücü kursu fiyatlarının da sizin için uygun olup olmadığı ve standart bir seyirde olup olmadığı dikkate alınmalıdır.

Her ehliyet kursunda, kurs için belirlenmiş taban fiyatlar bulunmaktadır. Ücretlerin baştan konuşulması da bu hususta bilhassa gerekli noktalardır. Sürpriz fiyatlarla karşılaşmamak için kursun size bu bilgileri açık bir şekilde beyan ettiğinden emin olmanız gerekmektedir. Kurslar için belirlenen taban ücretler her ilin valilik emriyle uygulanması şart kılınmıştır. Kamyon ehliyeti ücreti de aynı şekilde bu ücretlere tabii tutulmaktadır. Fiyatları önceden konuşmanız sizi maddi yönden de hazır hale getirecektir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise sürücü kursunun kamyon veya tır gibi ağır vasıta ehliyetleri için yetkili olup olmadığıdır. Kayıt yaptırırken bunun araştırmasının da iyi bir şekilde gerçekleştirilmesi önemlidir.

Sürücü kursunun ruhsatları arasında kamyon ve tır ehliyeti onayı var mı bunlar araştırılmalıdır. Eğer böyle bir onay söz konusu değilse, o kursdan uzak durulması gerekmektedir. Size çok uç noktalarda fiyatlar belirten kurslara da itibar edilmemesi gerekmektedir. Ehliyet sınıfları için ücretler değişiklik göstermektedir. kurs fiyatları ise aşağıda sizlere belirtilmektedir:

B Sınıfı Otomobil İçin

2018 yılı Kurs ücreti 1600 TL olarak belirlenmiştir. Kredi kartına - veya 9 Taksit imkanı sunulmaktadır. Teorik sınav ücreti 75 TL’dir. Direksiyon sınavı için istenen ücret 100 TL, maliye harcı 495,70 TL ve ehliyet kart ücreti ise 133,92, vakıf bedeli 25,24 TL’dir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husussa, C Sınıfı Kamyon Ehliyeti alabilmek için B sınıfı otomobil ehliyetine sahip olmanız gerektiğidir.

B Sınıfı Otomobilden C Sınıfı Kamyon Ehliyetine Geçiş İçin

2018 yılı Kurs ücreti 2000 TL olarak belirlenmiştir. Kredi kartına 6 veya 9 Taksit imkanı sunulmaktadır. Ehliyet kursunun direksiyon sınavı için istediği ücret 100 TL, maliye harcı 827,00 TL ve ehliyet kart ücreti ise 133,92 TL’dir. C sınıfı ehliyet için ücretlendirme bu şekildedir.

 

Aydın Sarı Sürücü Kursu

Kursumuz Bünyesinde Kamyon Ehliyeti, Tır Ehliyeti, Otobüs Ehliyeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra Src Belgesi ve Psikoteknik Belgesinde Yetkili Kurumuz. Her türlü Src Belgesi ve Psikoteknik Belgesini kursumuzdan alabilirsiniz.

Simülatörlü Eğitimi

simülatör eğitimi

Başarı İçin Doğru Kurs

Başarıya giden yolda eğitim aldığınız ortam, çevre faktörleri ve eğitmenler çok önemlidir. Eğitiminiz süresince ve ehliyetinizi aldıktan sonra trafik kurallarına riayet ederek aracınızı kullanmanız ve her şeyden değerli olan canınızı ve canları sorunsuz bir sürüş içerisinde varacakları yere ulaştırmanız en öncelikli hedefimiz ve bunu gerçekleştirmekte sürücü kursu olarak bizim başarımız olacaktır.

Şirinevler Maydanı Meriç sk. Toyak iş Merkezi Giriş Kat no:11/D Bahçelievler - İSTANBUL
Telefonlar
444 3 021 - ( 0212 ) 503 25 25 - (0212) 504 04 04 - ( 0212 ) 551 04 44

Menu Anasayfa